KPSS PUANI 70 İLE BTK EGM VE SPOR BAKANLIĞINA 128 MEMUR ALIMI!
Kamu Kurumları eksik personelin yerini doldurmak için memur alımlarına devam ediyor.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Bilgi Teknoloji ve İletişim Kurumu Başkanlığı ve Gençlik ve Spor Başkanlığı tarafından yayımlanan 128 Memur alımı ilanları derlendi. Bu üç kurum tarafından personel alımları ve tüm detayları sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

Emniyet Genel Müdürlüğüne 27 Personel Alımı?

Yapılan ilanlarda Emniyet Genel Müdürlüğüne farklı kadrolardan 27 personel alımı yapılacağı açıklandı. Yapılan ilanda Hizmetli, Ses Sanatçısı, ve Spiker alımı yapılacağı açıklandı. Toplamda Emniyet Genel Müdürlüğüne 27 Kişi istihdam edilecek

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığına 71 Personel Alımı?

Bilgi Teknolojiler ve İletişim Kurumu Başkanlığının personel alımına ilişkin yayımladığı detaylarda dört yıllık eğitim veren üniversiteleri çeşitli bölümlerinden mezun olmuş adayların başvuru yapabileceği toplam 71 kişi alınacağı açıklandı.

Gençlik ve Spor Bakanlığına ise toplam 30 memur alınacak!

3 farklı grupta toplam 30 memur Gençlik ve Spor Bakanlığı kadrosuna katılacağı duyuruldu. Uzman Yardımcı Pozisyonunda alınacak personellerin üniversitelerin Sosyoloji, Psikoloji, Siyasi Bilimleri, İktisadi ve İdari Bilimler, İktisat, İşletme Fakültelerinden mezun olan kişiler başvuru yapabilecekler.

 
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Teog © 2016