Milli Savunma Bakanlığı (MSB) Memur Alımı İçin Son Gün!
Milli Savunma Bakanlığı Bünyesinde 396 sivil memur alımı için geri sayım başladı. Aralık ayının son haftasında başlayan başvurular bugün itibarıyla sonlanıyor.

Başvurular Bugün Sona Eriyor.

Milli Savunma Bakanlığının bünyesinde çalıştırılmak üzere 396 sivil memur alımları için uzun süredir başvuruları toplayan Mili Savunma Bakanlığı, bu sisteme uygun gördüğü adayları 26 şubat pazartesi günü mülakatlara çağıracak. Bugün başvuru saat 17:00’a kadar devam edilecek.

26 Şubat 2018 tarihinden sonra ise ön başvurusu kabul edilen sivil memur alımı başvuru takipçileri kabul edilen her unvan için belirlenecek aday sayısı ve adayların isim listesi ”www.msb.gov.tr” adresinde yayımlanacak.

Bundan Sonraki Süreç Nasıl işleyecek?

Milli Savunma Bakanlığı Memur alımları kapsamında adaylar başvurularını bitirdikten sonra başvurusu kabul edilen adaylar 26 Şubat 2018 tarihinde açıklanacak. Ön başvurusu kabul edilen adaylar, 12 Mart 2018 tarihine kadar istenilen belgeleri posta, kargo, veya şahsen Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin Daire Başkanlığı Cebeci/Ankara bulunduracak.
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
Teog © 2016